Domovní dveře

Domovní dveře Staved

Spolehlivé vchodové dveře se zárukou

Profil domovní dveře

Domovní dveře

Stavíte dům? Rekonstruujete? Kupujete nový byt nebo jste se právě přestěhovali a chcete svému domovu dopřát kvalitní vchodové dveře?

Vstupní venkovní dveře jsou to první, co uvidíte při příchodu do svého domova a čeho si všimnou všechny příchozí návštěvy. Jejich vzhled je samozřejmě velmi důležitý, a tak se i my snažíme Vám vyjít vstříc širokým výběrem materiálů, barev a designů vstupních dveří.
Jednou z nejpodstatnějších věcí je však bezpečnost. Dveře od naší firmy jsou velmi kvalitně provedené a vyrobené tak, aby spolehlivě střežily bezpečí Vašeho domova.

Svým zákazníkům chceme najít řešení na míru jejich potřebám a rozpočtu, poradíme, jaké dveře ladí s celkovým vzhledem domu, a pomůžeme s výběrem konkrétního modelu.

 

Vyberte si z nabídky našich domovních dveří!

Domovní dveře od firmy Staved - Brána ke šťastnému a bezpečnému domovu

Věřte našim mnohaletým zkušenost a svěřte nejdůležitější prvek Vašeho domova nám! Na nás se můžete spolehnout!

Cena domovních dveří se odvíjí od zvoleného modelu a materiálu. Naše modely vchodových dveří nabízíme v několika rozměrech. Pokud však máte požadavek na atypický rozměr venkovních dveří, kontaktujte nás.
Budeme dělat všechno proto, abychom Vám vyhověli!


Bytové  a domovní vchodové dveře nabízíme v mnoha provedeních. Vyrábíme z kvalitních materiálů. Pořídit si můžete bytové dveře z plastu, dřeva, hliníku, skla… Na výběr máte širokou škálu barev a odstínů. Domovní dveře do bytu vyrábíme v několika základních rozměrech. Pokud si přejete rozměr, který nenaleznete v naší nabídce, obraťte se na nás.

Dveře můžete mít s koulí, klikou i madlem.

Slaďte vzhled svých vchodových dveří s interiérem svého bytu a dodejte tak svému domovu celistvost.

Vsaďte na kvalitu a bezpečí, které naše bytové dveře nabízejí.

Vchodové dveře jsou to první, co každý z Vašeho bytu uvidí. Co upoutá pozornost sousedů, kdykoliv půjdou chodbou.

 

Domovní dveře prosklené

Skleněné vstupní dveře zaujmou svým jedinečným designem. Dodají Vašemu domu punc luxusu. Vchodové dveře ze skla jsou stabilní a odolné, mají dlouhou životnost. Propouští světlo, takže prosvětlí Váš interiér.

Prosklené vchodové dveře jsou designovým hitem posledních let. Jejich ryze moderní vzhled poutá pozornost na první pohled a mají skvělé izolační vlastnosti. Pravděpodobnost poškození nebo rozbití je nízká, kalné sklo, které na výrobu domovních dveří používáme, je vysoce rezistentní.

Sklo propouští světlo, ale je neprůhledné, tudíž se nemusíte bát ztráty svého soukromí. Dopřejte svému domu jedinečný a neotřelý designový prvek!

 

Domovní dveře hliníkové

Hliníkové vchodové dveře ocení nejen milovníci atypického designu.
V naší nabídce naleznete dokonce i hliníkové dveře imitující dřevo! Rozdíl je k nepoznání.

Naše vstupní hliníkové dveře drží krok se současnými trendy. Provedení je možné v jednostranné i v překrývané variantě. Mají špičkové izolační vlastnosti, a tak jsou hliníkové vchodové dveře hojně využívány při stavbě nízkoenergetických a pasivních domů. Údržba hliníkových dveří je snadná, dveře jsou velmi odolné.

Zajímavým kompromisem je dřevohliníkový typ dveří.
Hlavní výhodou dřevohliníkových venkovních dveří je ochrana před povětrnostními podmínkami. Spolehlivou funkčnost Vám zaručí kvalitní kování. Škála barevných variant je široká.

Dřevohliníkové vstupní dveře Vám zajistí především bezpečnost. Je možné nainstalovat různé bezpečnostní zámky.

 

Domovní dveře ocelové

Jedná se o typ dveří, který se převážně používá jako vchodové dveře do dílen a jiných neobytných prostorů. Jako domovní dveře se většinou nepoužívají, mají slabé izolační vlastnosti.

Ocelové dveře si zákazníci nejčastěji pořizují jako vstupní dveře do firem, průmyslových budov, kancelářských budov, garáží nebo činžovních domů. Tyto dveře lze vyrobit také jako součást garážových vrat.

Vyrábí se v proskleném, plném nebo příčkovaném provedení. Zkombinovat je můžete s horními i bočníky světlíky. Do křídla dveří jsou vložena jednostranně zalištována izolační skla nebo výplně s izolací.

Kromě klasického vzhledu si můžete zvolit také ocelové dveře, které velmi věrohodně imitují dřevo.

Domovní dveře. 

KONTAKT

 • Majitel
  :
  SEO web
 • Telefon
  :
  SEO web
 • Webové stránky
  :
  SEO web
 • Adresa
  :
  SEO web

Domovní dveře služby

Nabídka domovních dveří

Plast je materiál nenáročný na údržbu. Je snadno omyvatelný, prostředky na čištění a ošetřování plastových domovních dveří najdete v každé domácnosti.

Největší výhoda vnějších plastových dveří je jejich variabilita a možnost neomezeného množství barevných odstínů. V nabídce je také mnoho dekorů a doplňků. Přizpůsobí se každému domu i bytu a vynikají svými špičkovými tepelně-izolačními vlastnostmi.

U domovních dveří z plastového materiálu jsou možné i plastové výplně s různými tvary a ornamenty. Je libo elegantní a nadčasové dveře, dveře s geometrickými tvary nebo snad dveře inspirované barokem?

Naši klienti oceňují na našich plastových vchodových dveřích především jejich příznivou cenu.

Domovní dveře.

Odrazují zloděje a snižují pravděpodobnost nezákonného vniknutí. Kromě ochrany Vašeho bezpečí slouží vchodové bezpečnostní dveře také jako výborná protihluková a tepelná izolace. Pokud si budete přát, provedení bude takové, že budou naprosto k nerozeznání od běžných venkovních nebo bytových dveří.
Navíc ochraňují Váš interiér před kouřem, zápachem a prachem zvenčí. Skvělé jsou tak pro majitele bytů, kteří chtějí být odizolováni od venkovních prostor.
Domovní dveře.

Užijte si výhody moderního bezklíčového odemykání! Domovní vchodové dveře fungují na elektronický čip.
Jsou bezpečné a nehrozí, že by dveřmi do Vašeho domu nebo bytu pronikl nezvaný návštěvník. Součástí jsou čipové přístupové systémy se čtečkou čipů. Systém zvyšuje bezpečnost a odemykání je mnohem pohodlnější než odemykání klasických zámků na klíč.

Řešení dveří na čip je navíc velice praktické. V případě, že dojde ke ztrátě čipu, se deaktivuje čidlo, aby tak do budovy nevnikla nežádaná návštěva.

Domovní dveře.

Rozvodový servis

 • Domovní dveře

  dřevěné

  Mnoho klientů dává přednost dřevěným vchodovým dveřím, neboť oceňují přírodní materiál.
  Naše vstupní dveře bývají vyrobeny ze dřevěných lepených hranolů. Dřevěné vchodové dveře si můžete pořídit i se skleněnou výplní, která oživí celkový design domu. Výplň může být čirá, kalená nebo s nejrůznějšími ornamenty.

  Dveře lze vyrobit v mnoha odstínech moření dřeva nebo si můžete zvolit přirozenou barvu dřevěného materiálu. Jedním z nejprodávanějších modelů vstupních dveří jsou dveře v bílém provedení.

  Do křídla dveří lze vložit jednostranně zalištované izolační sklo nebo ploché/hladké izolační výplně s izolací. Naše vstupní dřevěné dveře může kombinovat s bočními i horními světlíky.

  Zvolte si, jestli Váš domov ozdobí dveře smrkové, borovicové nebo ze dřeva meranti. Dřevěné hranoly mohou být napojené nebo fixní.

  Domovní dveře.

  Domovní dveře

  dvoukřídlé

  Dvoukřídlé venkovní dveře jsou vhodné všude tam, kde je potřeba zajistit širší průchod. Hodí se na terasu, ke vchodu na zahradu, do garáže, do firmy, podniku nebo společnosti. Nabízíme spoustu formátů a rozměrů.

  Dveře můžete sladit s okny a zbytkem exteriéru. Modely dveří můžeme dodat s výplní nebo bez výplně. Nejčastější typ dvoukřídlých dveří je se skleněnou výplní.

  Často také zákazníci kombinují dřevo a plast. Dřevo kvůli designu – nádherná přírodní kresba a krásné naturální barvy a praktický a dobře izolační plast. Plocha dveří je z plastového materiálu a jsou doplněny dřevěným dekorem. Ten může být z vnitřní i z vnější strany. 

  Naše dveře mají výbornou zvukovou i tepelnou izolaci.

  Dvoukřídlé vchodové dveře u nás dostanete dřevěné, plastové a hliníkové.

  Domovní dveře.

  Montáž a servis

  domovních dveří

  Montáž dveří Vám provedeme zdarma kdekoliv po republice. Platíte pouze za samotný výrobek a jeho dopravu.

  Ke dveřím nabízíme i doplňky – kliky, zámky, rámy a podobně.

  Naše realizace je rychlá a spolehlivá. Odvádíme kvalitní řemeslnou práci a je našim zájmem, abyste byli s nainstalovanými dveřmi spokojeni dlouhé roky.

  Potřebujete znát cenu a možnosti provedení Vašeho vysněného konkrétního modelu domovních dveří?

  Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář!

  Domovní dveře. 

FOTOGRAFIE

KONTAKT

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací